Tiry.pl jest serwisem, w którym można bezpłatnie publikować ogłoszenia dotyczące kupna i sprzedaży tirów, samochodów ciężarowych, ciągników i sprzętów specjalistycznych związanych z branżą motoryzacyjną. Jest również możliwość dodania relamy banerowej i zareklamowania się w naszym serwisie po cenach promocyjnych. Można tu także zamieszczać lub znaleźć oferty firm sprzedających ciężarówki, tiry, samochody ciężarowe i części wymienne w bardzo wielu kategoriach.

Szukaj
   
METCOMP - WAŁY NAPĘDOWE, PRZEGUBY, PÓŁOSIE. PRO... tiry.pl
ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Następne »

METCOMP - WAŁY NAPĘDOWE, PRZEGUBY, PÓŁOSIE. PRODUKCJA - REGENERACJA

Opis:

Produkujemy i regenerujemy pełen asortyment wałów napędowych, półosi napędowych, przegubów dwukrzyżakowych dla motoryzacji i przemysłu.

Nasze wyroby budujemy oraz regenerujemy w oparciu o komponenty min. ELBE, DANA SPICER® GWB™, GEWES, GKN, KLEIN, WELTE (EDS).

Bogaty asortyment części i usług jak również doświadczenie i nowoczesny park maszynowy pozwalają w bardzo krótkim czasie wyprodukować lub naprawić dowolny wał napędowy, przegub czy półoś napędową.

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: metcomp - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Numer telefonu +48 501 182 410
Strona WWW http://www.metcomp.pl
Identyfikator ogłoszenia: 667
Miejscowość: Polska / mazowieckie / Piaseczno
Oglądalność ogłoszenia:8757
Dodane: 2008.08.26
Nasze Serwisy: maszynybudowlane.com | odszkodowania.de | widlaki.pl | www.maszynyrolnicze.pl | windykacje.pl | biuramatrymonialne.pl