Tiry.pl jest serwisem, w którym można bezpłatnie publikować ogłoszenia dotyczące kupna i sprzedaży tirów, samochodów ciężarowych, ciągników i sprzętów specjalistycznych związanych z branżą motoryzacyjną. Jest również możliwość dodania relamy banerowej i zareklamowania się w naszym serwisie po cenach promocyjnych. Można tu także zamieszczać lub znaleźć oferty firm sprzedających ciężarówki, tiry, samochody ciężarowe i części wymienne w bardzo wielu kategoriach.

Szukaj
   
CB RADIO ALAN 100 tiry.pl
ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Następne »

CB RADIO ALAN 100

Opis:

Alan 100 PLUS jest najpopularniejszym radiotelefonem przewoźnym z oferty Alana. Jego nieskomplikowana obsługa, niezawodność i przystępna cena zdobyły mu uznanie wśród wielu użytkowników w Polsce i na świecie. Alan-100+ to najlepsze rozwiązanie dla osób traktujących CB radio przede wszystkim jako źródło informacji o aktualnej sytuacji drogowej i utrudnieniach w ruchu. Szybki przełącznik kanału 9/19 to użyteczny dodatek ponad standardowe manipulatory siły głosu, blokady szumów, zmiany kanałów i rodzaju emisji.

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: Chiluk - statystyki ogłoszeń
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Identyfikator ogłoszenia: 494
Miejscowość: Polska / lubelskie / Biała Podlaska
Oglądalność ogłoszenia:10161
Dodane: 2008.07.10
Nasze Serwisy: biuramatrymonialne.pl | urodaizdrowie.pl | krawiectwo.pl | szkola.biz | www.maszynyrolnicze.pl | widlaki.pl