Tiry.pl jest serwisem, w którym można bezpłatnie publikować ogłoszenia dotyczące kupna i sprzedaży tirów, samochodów ciężarowych, ciągników i sprzętów specjalistycznych związanych z branżą motoryzacyjną. Jest również możliwość dodania relamy banerowej i zareklamowania się w naszym serwisie po cenach promocyjnych. Można tu także zamieszczać lub znaleźć oferty firm sprzedających ciężarówki, tiry, samochody ciężarowe i części wymienne w bardzo wielu kategoriach.

Szukaj
   
Kosze na palety - Paleciary tiry.pl
ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Następne »

Kosze na palety - Paleciary

Opis:

Od 2001 roku firma Bozamet zaopatruje w kosze na palety uznanych producentów naczep i klientów indywidualnych, dla których dodatkowo świadczy usługę montażu.

Wszystkie warianty koszy wykonywane są z blachy stalowe, ocynkowanej oginowo i posiadają: dwie niezależne komory ładunkowe, zintegrowane osłony przeciwnajazdowe, gumowe uszczelki pokryw bocznych oraz zamki drzwiowe umożliwiające zakmnięcie i plombowanie kosza. Estetyka kosza, uzyskana dzieki regularnym, wzdłużnym przetłoczeniom pokryw bocznych, idzie w parze z niezawodnością działania, wysoką trwałością i odpornością na korozję.

Kontakt

Mariusz Moskaluk
668-696-442


Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: BOZAMET - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Numer telefonu 668-696-442, 025-632-35-98
Strona WWW http://www.bozamet.pl/
Identyfikator ogłoszenia: 656
Miejscowość: Polska / mazowieckie / Siedlce
Oglądalność ogłoszenia:23148
Dodane: 2008.08.22
Nasze Serwisy: krawiectwo.pl | budowa.biz | szkola.biz | odszkodowania.de | slub.biz | windykacje.pl