zaadunki.pl
Tiry.pl jest serwisem, w którym można bezpłatnie publikować ogłoszenia dotyczące kupna i sprzedaży tirów, samochodów ciężarowych, ciągników i sprzętów specjalistycznych związanych z branżą motoryzacyjną. Jest również możliwość dodania relamy banerowej i zareklamowania się w naszym serwisie po cenach promocyjnych. Można tu także zamieszczać lub znaleźć oferty firm sprzedających ciężarówki, tiry, samochody ciężarowe i części wymienne w bardzo wielu kategoriach.

Szukaj
   
Vehicom.pl Zarządzanie Flotą Samochodową Powiększ sw... tiry.pl
ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Vehicom.pl Zarządzanie Flotą Samochodową Powiększ swoje zyski na flocje pojazdów.

Opis:

Spadek złózycia paliwa nawet do 30% .Krótsze trasy pojazdów około 15%.Mniejsze złuzycie floty nawet do 20%.Lepsza efektywnosc czasu pracy kierowcy o 10%.100% wykorzystanie pojazdu przez spedycje.10%rabat na ubezpieczenie AC.Tyle oszczedności za 0,20gr dziennie.


Oferta dla CiebieRejestracja trasy
Rejestracja pozycji GPS co 30 sekund i co 200 metrów oraz zwiększona dokładność rejestracji pozycji na zakrętach. Dane w systemie przechowywane są nawet do 5 lat. Zapisane dane mogą być przeglądane w czasie rzeczywistym (adres i pozycja) lub jako historia tras.
Wiele urządzeń
Wspieramy różne urządzenia, które mogą być montowane w autach osobowych, pojazdach przemysłowych, motorach, rowerach oraz urządzenia podłączane do złącza OBDII, które umożliwiają rejestrację wielu prametrów pojazdu.

Dostęp za pomocą WWW
Dostęp do danych uzyskujemy za pomocą dowolnej przeglądarki WWW na PC, laptopie, tablecie czy telefonie. Na jednym koncie rejestrujemy nieograniczoną liczbe urządzeń oraz użytkowników.
Powiadomienia i alarmy
System wyśle powiadomienie SMS lub E-mail, jeżeli pojazd przekroczy wyznaczony obszar lub przekroczy ustaloną prędkość poruszania się.Wirtualna książka serwisowa przypomni nam o kończących się terminach przeglądów, ubezpieczeń.
Zasięg globalny
Zasięg urządzeń ograniczony jest jedynie do zasięgu GSM. Firma Vehicom przewiduje trzy grupy zasięgu: Polska, UE, cały świat.

Analizy i raporty
Z zebranych danych system generuje raporty przydatne do sprawozdań finansowych, czy pełnego odliczenia VAT. Przeprowadzane są także analizy np. o ekonomicznej jeździe kierowców.

Tk 103 + rok abonametu 255zł

Lokalizator GPS TK 103 w odpornej metalowej obudowie zapewniającą należytą ochronę przed warunkami środowiskowymi. W urządzeniu znajduje się bateria umożliwiająca działanie lokalizatora bez zasilania. Ze względu na swoją uniwersalność lokalizator GPS TK-103 jest również wykorzystywany w przypadku pojazdów specjalistycznych takich jak pojazdy rolnicze, maszyny budowlane itp.


Zaufaj profesjonalistą
Jeżeli masz pytania nasi eksperci są do Twojej dyspozycji odpowiedzą Tobie na pytania dotyczące lokalizacji oraz zaproponują najlepszą drogę rozwiązania.
Tel.788-788-677

Podstawowe szczegóły:

ogłoszenie od: kuba Vehicom - statystyki ogłoszeń
E-Mail: [email protected]

Szczegóły ogłoszenia

Numer telefonu 788788677
Strona WWW http://www.vehicom.pl
Identyfikator ogłoszenia: 1142
Miejscowość: Polska / pomorskie / Lębork
Oglądalność ogłoszenia:1076
Dodane: 2017.01.14


Nasze Serwisy: sextelevision.info | slub.biz | budowa.biz | windykacje.pl | www.maszynyrolnicze.pl | poznajmysie.pl